Kthehu lart

Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO]

Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO] GazetaExpress

Në një ngjarje në Gjermani, Mercedes-Benz ka publikuar zyrtarisht imazhet e brendësisë së gjeneratës së katërt të A-Class.

Nëse ju duket se dizajnin e brendshëm e keni parë diku, kjo vjen pasi që shumë linja janë kopjuar nga modeli C-Class si dhe disa detaje nga S-Class, transmeton Express. Çfarë bie në sy më shumë janë ekranet e rrafshët të cilët qëndrojnë drejt, si dhe pesë vrimat e ventilimit.

  Data: 23 Nentor 2017 10:08
  Autori: GazetaExpress
  • Honda planifikon që të revolucionarizoj veturat elektrike në vitin 2022 [FOTO]

   Honda planifikon që të revolucionarizoj veturat elektrike në vitin 2022 [FOTO] 0

  Të tjera