Kthehu lart

Mësohen specifikat e telefonit të ri të Sonyt

Mësohen specifikat e telefonit të ri të Sonyt GazetaExpress

Një tjetër telefon i mençur i Sonyt është duke u bërë gati për vitin 2018.

Sony H4133 është kodi nën të cilin është gjetur një telefon i ri i kompanisë në testimet para lansimit.

Aty janë shpalosur specifikat kryesore të telefonit, ku shihet se procesori i tij është Snapdragon 630. Telefoni ka 3GB RAM dhe 32GB hapësirë të brendshme.

Sony H4133 ka ekran 5.2-inç dhe kamerë kryesore 21MP e kamerë 8MP për selfie. Sistemi operativ është Android 8.0 Oreo.

  Temat:
  Data: 21 Nentor 2017 03:19
  Autori: GazetaExpress
  • Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO]

   Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO] 0

  Të tjera