Kthehu lart

Publikohet fotografia e enterierit të Mercedes CLS të 2018-ës

Publikohet fotografia e enterierit të Mercedes CLS të 2018-ës GazetaExpress

Pas publikimit të disa fotografive të modelit të Mercedesit për 2018-ën, CLS, i pakamufluar, është publikuar edhe një fotografi e re e cila tregon se si duket enterieri i këtij modeli.

Cilësia dhe dizajni janë të një niveli shumë të lartë, gjë që e dëshmon kjo fotografi, transmeton Koha.net.

Nga kjo fotografi mund të shohim se enterieri i Mercedes CLS së re përbëhet nga një instrument-tabela digjitale e madhe dhe nën të janë të vendosura katër vrimave të mesme për ventilim. 

  Data: 21 Nentor 2017 04:29
  Autori: GazetaExpress
  • Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO]

   Ja si duket nga brenda Mercedes-Benz A-Class i ri [FOTO] 0

  Të tjera