Kthehu lart

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni GazetaExpress

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta, si dhe do të fryejë erë nga drejtimi jugor, transmeton Express.

Temperaturat ditore do të lëvizin në interval prej 12 deri 20 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 14 gradë celcius.

Gjatë tre ditëve të ardhshme do të mbizotërojë mot me diell, por do të jetë i ftohtë me temperatura mesatare prej -4 deri 18 gradë celcius./Express/

    Temat:
    Data: 23 Nentor 2017 08:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera