Kthehu lart

Deputetja e PS dëshmon tek Krimet e Rënda për dosjen Habilaj

Deputetja e PS dëshmon tek Krimet e Rënda për dosjen Habilaj GazetaExpress

Një deputete e Partisë Socialiste është thirrur nga Prokuroria për Krimet e Rënda për të dëshmuar në lidhje me dosjen “Habilaj”.

Lajmi bëhet i ditur përmes një mesazhi të ardhur në emisionin Opinion, të cilin drejtuesi Blendi Fevziu e lexoi live.

Në studion e emisionit “Opinion”, gazetari Lorenc Vangjeli deklaroi se urdhër-arresti për 3 oficerët e larte të Policisë ka dalë që ditën e djeshme, por nuk është ekzekutuar dhe çuditërisht sipas informacioneve të Vangjelit, për këta tre persona nuk ka adresa të sakta se ku mund të kërkohen.

    Data: 22 Nentor 2017 23:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera