Kthehu lart

Parashikimi i motit për ditën e sotme në Shqipëri

Parashikimi i motit për ditën e sotme në Shqipëri GazetaExpress

Të enjten, kthjellimet dominojnë të gjithë vendin duke përjashtuar ekstremin veriperëndimor gjatë paradites ku do ketë vranësira kalimtare. 

Pasditja vijon me kthjellime në gjithë vendin por në ekstremin verior, shfaqen edhe kalimtare.

Temperaturat e ajrit rriten me 2 – 3°C në mëngjes dhe mesditë duke bërë që ekstremumet termike të luhaten nga 1 në 18°C.

    Data: 23 Nentor 2017 07:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera