Kthehu lart

Shpërthim me eksploziv në një biznes në Krujë

Shpërthim me eksploziv në një biznes në Krujë GazetaExpress

Rreth orës 01:05 në fshatin Zezë, Njësia Administrative Nikël i është vendosur një sasi e vogël lënde eksplozive dyqanit ushqimor të G. M. 57 vjeç.

Nga shpërthimi  janë shkaktuar dëme të vogla materiale. Policia bën me dije se grupi hetimor po punon për identifikimin  e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Materialet  kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme për veprën penale" Shkatërrimi i pronës me eksploziv ".

    Data: 23 Nentor 2017 09:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera