Kthehu lart

Black Friday vendosi: ADIDAS & REEBOK 20% zbritje

Black Friday vendosi: ADIDAS & REEBOK 20% zbritje GazetaExpress

Çfarëdo që planifikoni këtë vikend, mos e harroni ofertën që vjen nga Adidas & Reebok. 20 % zbritje në dyqanet e DARDANIA Sport në Prizren dhe Gjilan.

Koleksioni më i ri i përcjellë edhe me modelet ikonë nga Adidas dhe Reebok vijnë me 20 % zbritje. Në dyqanet e DARDANIA Sport në Prizren dhe Gjilan gjatë tri ditëve do të keni mundësi të njoftoheni edhe me teknologjitë e avancuara në veshmbathje që vijnë nga Adidas dhe Reebok. Ndajeni kohën tuaj për këtë super ofertë.

Të premten, shtunën dhe të dielën në dyqanet e DARDANIA Sport, Adidas & Reebok me 20% zbritje.

Artikull i sponsorizuar

    Temat:
    Data: 23 Nentor 2017 10:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera