Kthehu lart

Kamerieri me supë të nxehtë rrëshqet, përvëlon vogëlushin

Kamerieri me supë të nxehtë rrëshqet, përvëlon vogëlushin GazetaExpress

Një djalë i vogël nuk mund të ndalej duke bërtitur nga dhimbjet e mëdha, kur një kamerier derisa po ecte pranë tij rrëshqiti dhe ia derdhi mbi trup supën e nxehtë.

Vogëlushi është dërguar me urgjencë në spital për trajtim, pasi kishte pësuar djegie nga supa e nxehtë që ishte në tenxhere.

Duke klikuar në hapësirën me poshtë keni mundësi të shikoni VIDEON:

    Data: 23 Nentor 2017 07:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera