Kthehu lart

Kështu e priti PDK'ja vendimin e PZAP-it për rinumërim në Prishtinë

Kështu e priti PDK'ja vendimin e PZAP-it për rinumërim në Prishtinë GazetaExpress

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi për rinumërimin në Prizren e Prishtinë, ka thënë se kanë kërkuar që të ketë pasi në këto dy komuna diferenca ka qenë shume e vogël.

Ai ka theksuar se është mirë që të bëhet verifikimi duke e përshëndetur vendimin e PZAP-së.

Krasniqi ka shtuar se presin që në Prizren tw përmbyset rezultati dhe PDK të dalë fituese.

    Data: 23 Nentor 2017 10:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera