Kthehu lart

Aida Doçi vesh fustanin e nuses? Ja si po duket ajo

Aida Doçi vesh fustanin e nuses? Ja si po duket ajo GazetaExpress

Tashmë është bërë shumë e dashur për publikun Aida Doçi

Xhirimet e vitit të ri kanë filluar pothuajse në shumë produksione dhe në shumë televizione. E në një nga to e ftuar për të kënduar është edhe këngëtarja Aida Doçi, por jo vetëm.

Me të shihen motrat dhe vëllai i saj. Ndërsa Aida duket se po shkëlqen me një fustan solemn, që duket tamam si fustanet e nusërisë.

E përcjellur nga të motrat e saj. Duket se fëmijët e familjes Doçi do ta sjellin një këngë shumë të mirë në bashkëpunim. Ne ua ofrojmë këto foto që ta shihni Aidën me motrat dhe vëllanë e saj se si po duken në këtë paraqitje.

Fotot në fjalë është vetë këngëtarja Doçi ajo e cila i ka publiku në profilin e saj në facebook.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 04:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera