Kthehu lart

Anna Gjebrea në gjurmët e të atit! Performancë si artiste e vërtetë!

Anna Gjebrea në gjurmët e të atit! Performancë si artiste e vërtetë! GazetaExpress

Shprehja e njohur “Dardha bie Dardha” duket se i shkon më së miri moderatorit Ardit Gjebrea dhe vajzës së tij Anna.

Gjebrea ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Instagram ku Anna e veshur me ngjyrat dhe simbolin e flamurit shfaqet duke kënduar për një aktivitet të shkollës së saj në prag të festave të nëntorit.

Në këtë video Annën e shohim mjaft të rritur dhe gjithashtu duke kënduar në mënyrë perfekte. Mesa duket Anna do të ecë në gjurmët e babait të saj duke u bërë një artiste e kompletuar./Gazeta Express/

Credit: @ardit gjebrea
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 10:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera