Kthehu lart

Armina Mevlani e sapo dalë nga dushi! Shikoni sa seksi duket!

Armina Mevlani e sapo dalë nga dushi! Shikoni sa seksi duket! GazetaExpress

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese në të cilën sapo ka dalë nga dushi.

Në foton e publikuar ajo duket më seksi se kurrë, ndërkohë që shfaqet me flokë të lagura dhe me peshqir. Si gjithmonë ajo duket mjaft provokuese dhe në formë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 10:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera