Kthehu lart

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit vjen me poza të ‘nxehta’ (Foto)

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit vjen me poza të ‘nxehta’ (Foto) GazetaExpress

Erjona Sulejmani, së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Blerim Xhemaili duket më në formë se kurrë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar me bikini, derisa fotografi të tjera pritet të dalin në ditët në vijim.

Kujtojmë se Erjona dhe Blerimi janë prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 04 Korrik 2017 07:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera