Kthehu lart

Casey edhe shtatzënë e tregon gjoksin bombastik

Casey edhe shtatzënë e tregon gjoksin bombastik GazetaExpress

Shëtit në rrezet e diellit

Është kjo në Casey Batchelor e cila nuk ka hezituar që të tregojë sa i është fryrë barku por edhe gjoksin e saj bombastik derisa po kalon pushimet në Qipro.

Ajo e theu heshtjen nëpër media sociale duke e konfirmuar shtatzëninë e saj të martën.

Tani Casey Batchelor është parë e tëra duke shkëlqyer derisa është duke kaluar pushime idilike në Qipro.

Ajo është fotografuar me bikine ngjyrë të verdhë derisa pavarësisht shtatzënisë, bukuroshja shihet se ende ka asete për të treguar. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera