Kthehu lart

Doktori i vipave flet për operacionet e Marinës: Ja e vërteta!

Doktori i vipave flet për operacionet e Marinës: Ja e vërteta! GazetaExpress

Doktori i njohur i vipave Skerdi Faria ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me moderatoren Marina Vjollca.

Skerdi është pjesë e spektaklit “C’est La Vie”, i cili drejtohet nga Vjollca. Në këtë foto ai ka shkruar se Marina, e cila është diskutuar për operacione plastike, në fakt nuk ka asnjë të tillë.

“Kush thote qe Marina ka bere operacione estetike ja thyej brinjet me kembet e karriges... Smirushat shhhhtttt! Ve putren ne zjarr qe eshte TOTALISHT BIO", përfundon Skerdi./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 22:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera