Kthehu lart

Festë në familjen Istrefi, kjo është arsyeja

Festë në familjen Istrefi, kjo është arsyeja GazetaExpress

Mbrëmë familja e artisteve të mirënjohura, Nora dhe Era Istrefi është mbledhur bashkë për të festuar një datë të veçantë

Ishte pikërisht ditëlindja e nënës së tyre, arsyeja që i mblodhi të gjithë për një darkë.

Në rrjetet sociale këngëtaret kanë ndarë disa imazhe nga festa e vogël e tyre, përmes së cilave e urojnë më të dashurën e tyre. Nëna, vajzat, djali si dhe vajza e vogël e Norës, Renee, ishin mbledhur për të festuar.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 09:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera