Kthehu lart

Gaz Paja flet për lidhjen: Ajo e qetë ndërsa unë...

Gaz Paja flet për lidhjen: Ajo e qetë ndërsa unë... GazetaExpress

Është një nga aktorët më të dashur dhe më të pëlqyer në spektaklin e humorit “Portokalli” .

Por mëngjesin e sotëm, Gaz Paja i ftuar në emisionin “Wake Up” është shprehur rreth lidhjes së tij sentimentale me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. 

Ndër të tjera Paja u shpreh se momentalisht ndihej mirë me këtë lidhje të re ndërkohë që ka theksuar se ai është një tip më impulsiv, ndërsa e dashura e tij më e qetë. 

Sa i përket planeve për një hap si bashkëjetesa, Gazi u shpreh se ishte ende herët për diçka të tillë. Në lidhje me profesionin ai tha se ne vijim do të jetë më tepër aktiv me role në teatër./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 09:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera