Kthehu lart

Habit Rovena Dilo...nuk do e besoni çfarë u ka bërë flokëve!

Habit Rovena Dilo...nuk do e besoni çfarë u ka bërë flokëve! GazetaExpress

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare, por këtë herë na ka habitur me pamjen e saj.

Këngëtarja Rovena Dilo është shfaqur në rrjete sociale me flokët ngjyrë vjollcë. Nuk dihet nëse këngëtarja ka eksperimentuar me flokët dhe do ti mbajë gjatë kështu apo ndonjë efekt në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 18:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera