Kthehu lart

Harrojeni Encën, shoqja e saj do t’ua heqë trurin!

Harrojeni Encën, shoqja e saj do t’ua heqë trurin! GazetaExpress

Enca është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar.

E shumë komentuar për format bombastike apo fotot provokuese që poston shpesh në "Instagram".

E pikërisht në “Instagram” sot Enca ka prezantuar shoqen e saj super seksi.

 Ajo ka postuar një foto të saj dhe shkruan “WCW-Woman Crush Wednesday (Fiksimi i të mërkurës). Mezi pres të të takoj zemër”, shkruan Enca.

Mesa duket Enca është mikeshë me modelen amerikane Analicia Chaves e njohur ndryshe nga emri i saj në Instagram si Ana Montana.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 05:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera