Kthehu lart

Këngë a Noizyit e Ledrit bëhet trend në Itali

Këngë a Noizyit e Ledrit bëhet trend në Itali GazetaExpress

Ledri Vula dhe Noizy lansuan sot këngën e tyre me të re, “Dje dhe Sot” ka arritur famë edhe në Itali

Sipas Noizyit kënga ka arritur që të futet në listën e 25 këngëve më të dëgjuara në Itali.

Kënga ka trende të mira që të jetë një hit i madh. 

Kështu besojnë edhe kampi i Ledrit po edhe ai i Noizyit.

Kënga e lansuar sot ka arritur që të kap afër 500 mij klikime derisa u lansua para 9 ore. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 20:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera