Kthehu lart

Këngëtarja serbe po i çmend të gjithë me linjat seksi

Këngëtarja serbe po i çmend të gjithë me linjat seksi GazetaExpress

E bukur, seksi dhe mjaft elegante.

Bëhet fjalë për këngëtaren serbe Tea Tairovic, përveë që është e përkushtuar muzikës ajo mahnitë fansat e saj me linjat trupore perfekte.
Ndonëse e re në skenën muzikore, ajo është tejet energjike e cila këndon edhe në ahengje muzikore të ndryshme.

Tea ka 126 mijë ndjekës në rrjetin social ‘instagram’ e cila nuk dihet se siç i ka fituar me muzikë apo me pamjen ekstravagante që ka.
Blic ka siguruar edhe disa imazhe të kësaj seksbombë serbe.Kënga e fundit e Tea Tairovic është ‘Drama’ në bashkëpunim me Menil Velioski.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Temat:
    Data: 23 Nentor 2017 10:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera