Kthehu lart

Komentuesi e ofendon, por përgjigjia e Bleonës e lë pa fjalë!

Komentuesi e ofendon, por përgjigjia e Bleonës e lë pa fjalë! GazetaExpress

Në një video të postuar në Instagram ku Bleona flet për proçedurën e ngrirjes së vezëve, një komentues i shkruan:

 "Kështu ja u bënim edhe lopëve me gjilpër ngaqë ishin shumë busy me reklamat dhe aktivitetet ditore, prapë viç dilte". 

Dhe Bleona që nuk i kursen kurrë përgjigjet, i shkruan: "Mirë lopëve o vëlla, po sat ëme çfarë gjilpëre i bënë që ke dal kaq k**?", duke e lënë pa fjalë komentuesin.Bleona është komentuar shumë së fundmi pas videos ku ajo tregonte proçedurën e ngrirjes së vezëve. 

Video në fjalë u komentua pa masë dhe shumë e kritikuan këngëtaren shqiptare dhe vazhdojnë ta kritikojnë./Xing.al/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 20:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera