Kthehu lart

Ledri publikon bisedat private me Noizyn, por më pas pendohet!

Ledri publikon bisedat private me Noizyn, por më pas pendohet! GazetaExpress

Ledri dhe Noizy sot publikuan bashkëpunimin e tyre të shumëpritur "Dje dhe sot", një këngë që arriti mijëra shikime që në orët e para të publikimit ndërsa tani numëron plot 660 mijë shikime.

Mirëpo përpara se të publikonin këngën Ledri kishte postuar në Instagram një foto të bisedës me Noizyn ku zbulon se e thërret atë "Profi", që mesa duket është shkurtim për Profesor. "Profi", i shkruan Ledri. 

A t'i lem shkollat pa mësim", ja kthen Noizy ndërsa Ledri e pyet se kur do e publikojnë këngën. Ledri më pas është penduar dhe e ka fshirë këtë foto./Xing.al/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 10:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera