Kthehu lart

Lindex organizon Shopping Night, prezanton programin e lojalitetit

Lindex organizon Shopping Night, prezanton programin e lojalitetit GazetaExpress

Brendi i famshëm Lindex organizon nje Shopping Night me rastin e prezantimit të programit t të lojalitetit – More Club më 23 Nëntor, duke filluar nga ora 18:00 në dyqanin në Albi Mall.

Duke qenë i përkushtuar në shërbimin dhe kujdesin ndaj konsumatorëve, Lindex përmes programit ‘More’ ka për qëllim të krijoj një eksperiencë unike dhe të personalizuar për konsumatorët besnik.

Bëhu pjesë e rrjetit të konsumatorëve besnik të Lindex Kosova duke u anëtarësuar në More Club dhe përmes kartelës se anëtarësimit- More përfito oferta fantastike, prioritet në zbritje, informacion permes SMS & Newsletters rreth koleksioneve të reja, ftesa për Shopping nights dhe VIP -events, si dhe këshilla rreth trendeve dhe modës.

Ejani në Shopping Night dhe shijoni një atmosferë relaksuese për blerje me ofertë speciale dhe dhurata vetëm këtë mbrëmje:

• -20% në të gjithë artikujt
• Dhurata për 25 konsumatorët e parë
• Muzikë dhe koktej
• Vouchera me zbritje

Anëtarësimi në More Club është falas dhe mund të bëhet në dyqanet e Lindex në Albi Mall dhe Grand Store nga data 23.11.2017

Artikull i sponsorizuar

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Temat:
    Data: 22 Nentor 2017 17:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera