Kthehu lart

Lumi B në probleme të mëdha!

Lumi B në probleme të mëdha! GazetaExpress

Reperi i njohur, Lumi B po bëhet gati për projektin e tij më të ri.

Kësaj radhe, kënga në fjalë duket se ka një tematikë interesante- shkruan Indeksonline.

“Kurrë nuk ngihna”, titullohet kënga e re, për të cilën ka njoftuar vetë reperi.

Janë fansa të shumtë të tij, që presin me padurim të dëgjojnë këtë këngë!

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 06:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera