Kthehu lart

Nuk do e besoni me kë e kanë ngatërruar Rudina Dembacaj!

Nuk do e besoni me kë e kanë ngatërruar Rudina Dembacaj! GazetaExpress

Një ngatërresë duket se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në një të përditshme shqiptare me dy artistet Rudina Dembacaj dhe Beatrix Ramosaj.

Në një lajm të shkruar për Beatrix është shfaqur foto aktorja Dembacaj. Ka qenë vetë kjo e fundit, e cila ka publikuar në rrjete sociale këtë ngatërresë të kësaj gazete./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 17:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera