Kthehu lart

Në këto foto Kaltrina duket se ka shtuar shumë peshë

Në këto foto Kaltrina duket se ka shtuar shumë peshë GazetaExpress

Njëra prej vajzave më të përfolura të showbizit vendorë është edhe Kaltrina Lulaj

Kaltrina, e cila gjatë verës kishte treguar se ajo është duke pushuar me një sheik nëpër vendet ekzotike të Botës, gjë që është femra e parë shqiptare që e ka bërë këtë.

Por, tani bukuroshja pejane i është kthyer Kosovës dhe është parë sot me disa fotografi që ka postuar në Instastory.

Ama duket se ajo ka shtuar peshë.

M’u për këtë pejania ka mbulur pjesën e barkut me pallton e saj të gjatë, por jo edhe gjoksin e saj bombastik. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 21:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera