Kthehu lart

Rita Ora publikon foto duke bërë dush

Rita Ora publikon foto duke bërë dush GazetaExpress

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kohëve të fundit po punon pa reshtur.

Andaj normalisht se i duhet kohë për t’u relaksuar e edhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit.

Këngëtarja e njohur e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet duke bërë dush.
”Qetësi para stuhisë, gati për me fluturu 28 orë”, ka shkruar Rita përkrah fotografisë së publikuar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 07:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera