Kthehu lart

Sa më stil duket Alexandra në këto fotografi

Sa më stil duket Alexandra në këto fotografi GazetaExpress

Bukuroshja Alexandra Burke ka treguar se di të jetë shumë seksi me fotot e saj

Këtë ajo e ka bërë edhe gjatë një fotosesioni të ri që vije pas tensionëve që pati me Gorka Marquez.

Përve fotove të saj seksi ajo ka debutuar edhe ee dyta në javën e fundit me këngën e saj të re “Strictly Come Dancing”.

Por, fotot sipas këngëtares janë bërë për kompaninë e Krishtlindjeve “TK Maxx” të cilat janë në treg që nga fillimi i kësaj jave.

Xhameri i saj dhe këmbët e saj të bukura janë disa nga kredencialet për modë që mund ti merr këngëtarja më zë bylbyli në Angli. /GazetaExpress/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 22:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera