Kthehu lart

Shkenda kaq dukshëm asnjëherë nuk na ka treguar gjoksin

Shkenda kaq dukshëm asnjëherë nuk na ka treguar gjoksin GazetaExpress

Këngëtarja Shkenda Dubova i ka qejf provokimet

E tillë është edhe foto e saj që ajo ka lansuar së fundmi në rrjetet sociale e ku këngëtarja paraqet gjoksin e saj bombastik.

Ajo e bën shpesh këtë por jo si kësaj here.

Madje nëse e shikoni më në detaje do të mund të vëreni që këngëtares i duket edhe thithka.

Shkenda ka paralajmëruar ditë më parë se edhe ajo do të lansojë një këngë të re këtë vit. /GazetaExpress/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 22:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera