Kthehu lart

Shkenda nuk përmbahet, tregon gjoksin para fansave

Shkenda nuk përmbahet, tregon gjoksin para fansave GazetaExpress

Ajo është një këngëtare shumë e njohur për publikun.

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medieve rozë dhe publikut dhe kjo falë vetëm formave të saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

Shkenda është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shumë shpesh publikon fotografi ku vë në pah format e saj dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Ajo në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku e gjithë vëmendja shkon te gjoksi i saj.


Me këtë imazh, Shkenda ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 09:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera