Kthehu lart

Shokon Bleona Qereti, del me të brendshme në mes të rrugës për petulla!

Shokon Bleona Qereti, del me të brendshme në mes të rrugës për petulla! GazetaExpress

Këngëtarja Bleona Qereti ka habitur ndjekësit të rrjete sociale me videot e fundit të publikuara.

Ajo është duke realizuar një set fotografik në të cilin shfaqet me të brendshme. Megjithatë ajo ka habitur më tepër është fakti se Bleona ka dalë të blejë një petull, e cila do ti duhej për setin fotografik me të brendshme dhe peliçë të zezë. Ajo dukej mjaft seksi në këtë dalje të saj mjaft të beftë për kalimtarët./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 19:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera