Kthehu lart

Anderlecht befason Bayernin

Anderlecht befason Bayernin GazetaExpress

Anderlecht ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve, me golin e shënuar nga Hanni

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:05
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera