Kthehu lart

Bayern më në fund shënon kundër Anderlechtit

Bayern më në fund shënon kundër Anderlechtit GazetaExpress

Bayern Munich ka kaluar në epërsi 0:1 ndaj Anderlechtit në Ligën e Kampionëve, me anë të sulmuesit polak Robert Lewandowski

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 21:53
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera