Kthehu lart

Chelsea shkatërroi Qarabagun

Chelsea shkatërroi Qarabagun GazetaExpress

Chelsea shënoi fitore të thellë në udhëtim te Qarabagut me rezultat 0:4

Skuadra nga Londra fitoi me rezultat të thellë, 4:0 në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, duke siguruar kualifikimin në mesin e 16 skuadrave më të mira.

Golat u shënuan nga Eden Hazard, Willian (2) dhe Cesc Fabregas.

Me këtë fitore, Chelsea e kalon Romën dhe del në vendin e parë me 10 pikë. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 19:53
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera