Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Juventus – Barcelona

Formacionet zyrtare: Juventus – Barcelona GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Barcelona

Juventus dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/ 


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 19:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera