Kthehu lart

Griezmann shënon goli i javës në Champions

Griezmann shënon goli i javës në Champions GazetaExpress

Atletico Madrid ka shënuar golin e parë në ndeshjen ndaj Romës në Ligën e Kampionëve, me anë të francezit Antonie Griezmann në minutën e 69’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:12
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera