Kthehu lart

​Hazard: E admiroj Realin, por jam i lumtur në Chelsea

​Hazard: E admiroj Realin, por jam i lumtur në Chelsea GazetaExpress

Eden Hazard e ka pranuar se e admiron Real Madridin, por insiston se është i lumtur në Chelsea

Ylli belg, Eden Hazard ka thënë se për momentin është i lumtur në Chelsea, por thotë se kur do të vije koha do të largohet.

Ai tregoi se ka edhe dy vite kontratë me londinezet dhe është shumë i lumtur.

“Gjithmonë jam shumë mirë në këtë klub. Ende kam edhe dy vite kontratë. Kur e ndjej dëshirën për t’u larguar, do të largohem. Për momentin jam mirë në Chelsea”, tha Hazard për Canal+.

“Ne e dimë që unë e admiroj Real Madridin, por jam në Chelsea. Çdo vit janë thënë gjëra për mua, por unë kam qëndruar”, tha ai në fund. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 23 Nentor 2017 08:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera

  • ​Pyetet për Realin, shpërthen Neymar

   ​Pyetet për Realin, shpërthen Neymar 0

  • ​Liverpool kërkon yllin e PSG-së

   ​Liverpool kërkon yllin e PSG-së 0