Kthehu lart

​Juventus dhe Barcelona ndajnë pikët

​Juventus dhe Barcelona ndajnë pikët GazetaExpress

Juventus dhe Barcelona kanë barazuar pa gola 0:0, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Derbi i natës së sontme në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultatin më të padëshiruar për tifozët 0:0.

Të dy skuadrat kishin rastet e tyre, por nuk arritën që të shënojnë golin e fitores.

Pas kësaj ndeshje Barcelona mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, 3 më shumë se sa Juventus në vendin e dytë, që ndjeket nga Sporting me 7 pikë. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:36
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera