Kthehu lart

​Liverpool kërkon yllin e PSG-së

​Liverpool kërkon yllin e PSG-së GazetaExpress

Liverpool ka hyrë në garë për yllin gjerman të PSG-së, Julian Draxler

Skuadra angleze është në kërkim të një anësori për sezonin e ri, me Julian Draxlerin si objektivin kryesor.

Sipas L’Equipe, Liverpool është duke kërkuar huazimin e gjermanit e jo blerjen definitive.

24 vjeçari ka startuar vetëm shtatë ndeshje këtë sezon, pas i ka humbur vendin në skuadër pas ardhjes së Neymar dhe Kylian Mbappe.

Për lojtarin janë duke u interesuar edhe Arsenal dhe Bayern Munich. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 23:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera