Kthehu lart

Neymar shënon për PSG-në

Neymar shënon për PSG-në GazetaExpress

PSG ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Celtic në Ligën e Kampionëve, me golin e sulmuesit brazilian Neymar

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 20:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera