Kthehu lart

​Nuhiu shënon në barazimin kundër Celinës

​Nuhiu shënon në barazimin kundër Celinës GazetaExpress

Atdhe Nuhiu ka shënuar në barazimin 2:2 ndaj Ipswichit të Bersant Celinës në kuadër të Championshipit

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës dhe Sheffield Wed, Atdhe Nuhiu ka shënuar golin e barazimit 2:2 ndaj Ipswichit në minutën e 90+3.

Nuhiu është inkuadruar vetëm në minutën e 87’, por ka arritur që të jetë vendimtar në pikën e fituar të skuadrës së tij.

Në anën tjetër për Ipswich për 90 minuta luajti sulmuesi tjetër i Kosovës, Bersant Celina, i cili nuk arriti të shënonte e as asistonte. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera