Kthehu lart

PSG përmbys Celticun, Neymar shënon supergol

PSG përmbys Celticun, Neymar shënon supergol GazetaExpress

PSG ka përmbysur Celticun 2:1, me golin e dytë të shënuar nga sulmuesi brazilian, Neymar

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 21:09
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera