Kthehu lart

​Pyetet për Realin, shpërthen Neymar

​Pyetet për Realin, shpërthen Neymar GazetaExpress

Sulmuesi i PSG-së, Neymar nuk ka qenë aspak i lumtur kur është pyetur nga gazetarët për interesimin e mundshëm të Real Madridit

Neymar kishte paraqitje fantastike në fitoren 7:1 ndaj Celtic në Ligën e Kampionëve, duke shënuar dy gola dhe asistuar një.

Por, kjo lumturi e brazilianit u shua vetëm disa minuta pas ndeshjes, kur lojtari ishte në zonën miks dhe po jepte intervistë për media.

“Real Madrid? F..., ju gjithnjë flisni shumë”, tha Neymar dhe u largua i zemëruar.

Javët e fundit është folur vazhdimisht se Neyar nuk është i lumtur në PSG dhe verën e ardhshme po mendon kthimin në La Liga, por kësaj radhe te Real Madrid. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 23 Nentor 2017 08:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera