Kthehu lart

​Rezultatet në tetë takimit e sontme në Ligën e Kampionëve

​Rezultatet në tetë takimit e sontme në Ligën e Kampionëve GazetaExpress

Kanë përfunduar tetë ndeshje në kuadër të javës së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshja kryesore e natës së sontme ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës në Torino ka përfunduar me rezultat të barabartë 0:0.

Fitore në anën tjetër kanë shënuar skuadrat tjera favorite si PSG, Bayern Munich dhe Atletico Madrid, ndërsa befasi ishte humbje e Manchester Unitedit nga Basel.

Në ndeshjet tjera u arritën këto rezultate. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 22 Nentor 2017 22:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera