Kthehu lart

Supergol nga Xhemaili (Foto)

Supergol nga Xhemaili (Foto) GazetaExpress

Blerim Xhemaili ka vazhduar me paraqitje të mira për Montreal Impact

Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili ka vazhduar me paraqitje të mira në MLS me skuadrën e tij Montreal Impact. 

Xhemaili shënoi golin e parë në barazimin 3:3 me Orlando Cityn, ku luajti kundër ish lojtarit më të mirë në botë, Leite Kaka. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Qershor 2017 09:35
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera