Kthehu lart

​Tifozët e Bayernit hedhin para në fushë si shenjë proteste

​Tifozët e Bayernit hedhin para në fushë si shenjë proteste GazetaExpress

Tifozët e Bayern Munichut janë shumë të pakënaqur me çmimin e biletave në ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Bayern Munich mbrëmë mposhti 1:2 Anderlechtin në kuadër të Ligës së Kampionëve, por tifozët nuk ishin edhe aq të lumtur.

Ata gjatë ndeshjes kanë hedhur monedha false të 500 eurove, si shenjë proteste për çmimet e larta të biletave.

Këtë ata e kishin bërë edhe më herët këtë sezon, në ndeshjen kundër PSG-së në Paris.

Tifozët gjerman kanë paguar nga 100 euro për të parë ndeshjen Anderlecht – Bayern Munich. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 23 Nentor 2017 08:28
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera