Kthehu lart

​Xhemaili përmirëson gabimin, shënon supergol (Video)

​Xhemaili përmirëson gabimin, shënon supergol (Video) GazetaExpress

Zvicra ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Letonisë. Golin e parë e shënoi mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili, i cili në pjesën e parë dështoi të shënonte nga penalltia, ndërsa golin e dytë e shënoi Ricardo Rodriguez nga penalltia

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 03 Shtator 2017 21:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera