Kthehu lart

​Xhemaili shënon supergol në MLS

​Xhemaili shënon supergol në MLS GazetaExpress

Blerim Xhemaili ka shënuar supergol për skuadrën e tij Montreal Impact

Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili ka shënuar supergol në humbjen 2:3 të skuadrës së tij nga Minnesota.

Xhemaili shënoi gol të bukur për 2:1, por që nuk arritën ta mbajnë këtë rezultat deri në fund. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Shtator 2017 08:58
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

   ​PSG arrin një rekord të madh në Ligën e Kampionëve 0

  Të tjera